PRS Neoloy™ Hücresel Dolgu Sistemleri

Geocell Polimerik Alaşımdan mamul petek dokulu kaplama malzemesidir.
Tek tabakalı yol zemin, toprak kayması, heyelan ve yatak uygulamalarından çok tabakalı istinat duvarı ve koruyucu bariyerlere kadar geniş bir uygulama alanına sahiptir.

PRS yenilikçi teknoloji, profosyonel mühendislik ve yılların özel know-how 'ını birleştirerek kapsamlı bir sistem tabanlı yaklaşım ile zemin stabilizasyonu sorunlarını ele almak ve uygulama çözümleri üretmektedir.
Devamı
HDS, zemin stabilizasyonu ile ilgili problemlerinize en iyi çözüm yollarının uygulanması amacıyla size yardımcı olmak için çalışmaktadır. Kalite ile ilgili yükümlülüğümüz tasarım yardımı ile başlar, kurum desteği ile devam eder.
Devamı
PRS perfore Neoloy™ Sistemi, kesme/kayma göçmesi veya kırılması ile agregaların yanal hareketini önler. Yükü, zayıf toprak bölgesine dağıtarak zemini stabilize eder.
Devamı

HDS & PRS Neoloy™ Sistemleri

HDS Neoloy™, su geçirmeyen korunaklı yüzeyler meydana getirmek üzere Geomembran ile takım oluşturmaktadırlar.

Yük Destek Sistemi
Bu sistem, yükü, zayıf toprak bölgesine dağıtmak süreti ile asfaltla kaplı yüzeylere temel stabilizasyonu, asfaltla kaplanmamış yollara, yol stabilizasyonu sağlayarak zeminin iç dolgusunu satabilize etmektedir.
Şev & Kanal Koruma Sistemleri
Şev ve kanal tahkimat sistemi, hidrodinamik ve çekimsel güçlere bağlı olarak meydana gelen eğimli hareketi kontrol ederek bitkilendirilmiş toprağın en üst kısmı olan tabakayı veya kaya iç dolguyu hapseder, güçlendirir, tutar.
İstinat Duvar Sistemi
Katmanlar halinde üst üste yerleştirildiği zaman tüm yapısal ihtiyaçları karşılayan bir istinat duvarı sistemi haline gelir. Bu sistem tamamıyla bitki kaplı ön yüzeyi ile inşaat esnekliği ve estetiği oluşturur.
Rezervuar ve Toprak Dolguları
Su geçirmez kaplamalar, su rezervuarları, gölcükler, lagünler, hendekler ve barajlarda su tutulması, işlenmesi veya kontrol edilmesi gibi ihtiyaç duyulan birçok uygulamada kullanılabilir.
Neo-Ankraj Sistemi
Demirleme kazığının en arkasına yerleştirilen Neoklip™, kelepçeleme sisteminin düz olarak ve daha da kolay sürülmesini sağlamaktadır.
NeoKlip
Demirleme kazığının en arkasına yerleştirlmek için özel olarak geliştirilen kelepçe kafaları, sistemin monte edilmesi esnasında zamandan, malzemeden ve maliyetten kar sağlar.