Rezervuar ve Toprak Dolguları
HDS Neoloy™, su geçirmeyen korunaklı yüzeyler meydana getirmek üzere Geomembran ile takım oluşturmaktadırlar.

Su geçirmez kaplamalar, su rezervuarları, gölcükler, lagünler, hendekler ve barajlarda su tutulması, işlenmesi veya kontrol edilmesi gibi ihtiyaç duyulan birçok uygulamada kullanılabilir. Su geçirmez kaplamalar atıkların toplanmasında veya işletim montajlarında kullanılacak tamamlanmış arazi dolgularının kaplanmasında benzersiz ekolojik avantajlar sağlamaktadır.

Geniş dolgu yelpazesine sahip Neoloy™ sistemi ideal olarak toprak kazıcıları ile delinmemesi gereken kaygan yüzeylerin korunması için adapte edilmiştir.

Entegral kirişlerin ve klipslerin / kelepçelerin / raptiyelerin kullanımı, toprak kazıcıları kullanmadan, korunan tabakanın üzerine kelepçelenebilen Neoloy™ askı tabakası oluşturur.

Katı malzeme dolgusuna sahip sistemler bitki ile kaplı üst tabaka dolgusu, zemin dolgusu kaplamaları ve arazinin yenilenmesi için en uygun olanlardır.

Çakıl dolgusu, sıvıyı drenaj toplama borularına götüren ve toplayan drenaj tabakasının oluşumunu sağlar.

PRS Neoloy™

Polimerik Tendonlar

Deliklere takılan bütünleşik polyester tendonlar Neoloy™ tabakasının zemine ekstra kelepçelenmesini sağlar. Bu patentli gelişme özellikle kanal veya yamaç uygulamalarında çekimsel ve hidrodinamik güçlere karşı ilaveten sabitlik sağlamaktadır.

Diğer Sistem Bileşenleri

Perforeli Neoloy™ kesiti ile kullanılan diğer bileşenler başarılı bir sonucu elde etme açısından kritiktir. Bir çok proje optimum sistem performansını garantilemek için polimerik tendonların uygulanmasına veya HDS Neo Klipsleri™ tasarımına dahil etmektedir.

Kolay Montaj

Kesitler kolay nakliyat için kesitler halinde gelir. Alanda montaj esnasında perfore Neoloy™ kesitleri hafiftir ve klasik sistemlerle uğraşmaktan daha kolaydır.