PRS Perforeli NeoloyTM Sistemi
Gelişmiş Teknoloji Kullanımı

Bilgi, önsezi ve deneyim ile geliştirilmiş PRS Perforeli NeoloyTM geniş çaplı araştırma ve testler sonucunda kanıtlanmış bir sistemdir. Yaratıcı PRS Perforeli NeoloyTM HDS tüm sistem performanslarından daha üst düzey bir performans sağlaması için tasarlanmıştır. Perforeli NeoloyTM sistemi aşağıdakileri içeren tam olarak dizayn edilmiş çok bileşenli bir sistemdir.
• Perforeli NeoloyTM kesiti,
• Spesifik dolgu malzemesi,
• Çözümün değerini artıran diğer önemli bileşenler.
Perforeli NeoloyTM sistemin safhaları, özel ölçülerde çukurlar, miktar ve yer aşamalarını içermektedir. Çukur tasarımı, agrega ve katı malzemelerle sürtünme kenetlenmesindeki artışı ve bitkisel sistemlerle köklerin toprağa daha sıkı bağlanmasında ki artışı meydana getirmiş ve daha iyi bir yanal drenaj oluşturmuştur.

Perforeli Sistem Standart Ölçüleri
Perforeli Neoloy™ HDS sistemlerinin, kesit büyüklüğü, hücre büyüklüğü ve hücre derinliği ölçüsünde çeşitleri mevcuttur.
Mevcut hücre yükseklikleri : 50-75-100-125-150-200 mm
Hücre büyüklüğü ve derinliği, uygulamanın gerekliliklerine göre hesaplanır.


ölçü

NeoKlip
Demirleme kazığının en arkasına yerleştirlmek için özel olarak geliştirilen kelepçe kafaları, sistemin monte edilmesi esnasında zamandan, malzemeden ve maliyetten kar sağlar. Neoloy™ sistemi ile kullanıldığında %25‘e kadar malzemeden kar edilmesini mümkün kılan sistem ayrıca, çeşitli performansa yönelik birçok faydaları da sağlamaktadır.
Neo-Ankraj Sistemi
Demirleme kazığının en arkasına yerleştirilen Neoklip™, kelepçeleme sisteminin düz olarak ve daha da kolay sürülmesini sağlamaktadır.
NeoKlips™’in kolu kaymaya ve yukarıya kaldıran güçlere karşı bir rezistans oluşturarak Neoloy™ hücresi duvarın üzerine ya da kirişin üzerine bağlanır.
• Ankraj kazığının J- pimini oluşturmak için gerekli olan çabayı ve maliyeti elemine eder.
• Sistem daha üst düzey kelepçelemeyi garantilemek için kelepçe piminin daha kolay ve düz olarak sürülmesini sağlar.
Ayrıca Neo-Klips™’ler kirişler ile kullanıldığında eğim ve kanal koruma sistemi için taban ve doruk ankrajı da sağlar.
Neo-Ankraj™ ayrıca iki kesiti bir arada tutabilir. Neo-Ankraj™ iki Neoloy kesiti arasında bulunan yan bağlantı hücresi içerisine de sürülebilir.
Böylece klipin her iki kolu, birbirine bağlanan kesitler üzerindeki farklı hücre duvarlarına geçer. Neoloy™ kesitlerini bir araya bağlamak için Neo-Ankraj™ kullanma hususu, koşullar daha güvenli bir bağlantı yönteminin kullanılmasını gerektirdiğinde, tutturmaya duyulan ihtiyacı ortadan kaldırmaz.
Neo-KlipTM Tutma Pimi
Neo-Klip™ tutma pimi, şev ve kanal uygulamalarında belirli yük transfer noktalarında ki kirişleri birbirine bağlamak için kullanılır. Bu pim düğüm veya bağlama ya da diğer daha az güvenli bağlama mekanizmalarına duyulan ihtiyacın yerini alır.

PRS Neoloy™

Polimerik Tendonlar

Deliklere takılan bütünleşik polyester tendonlar Neoloy™ tabakasının zemine ekstra kelepçelenmesini sağlar. Bu patentli gelişme özellikle kanal veya yamaç uygulamalarında çekimsel ve hidrodinamik güçlere karşı ilaveten sabitlik sağlamaktadır.

Diğer Sistem Bileşenleri

Perforeli Neoloy™ kesiti ile kullanılan diğer bileşenler başarılı bir sonucu elde etme açısından kritiktir. Bir çok proje optimum sistem performansını garantilemek için polimerik tendonların uygulanmasına veya HDS Neo Klipsleri™ tasarımına dahil etmektedir.

Kolay Montaj

Kesitler kolay nakliyat için kesitler halinde gelir. Alanda montaj esnasında perfore Neoloy™ kesitleri hafiftir ve klasik sistemlerle uğraşmaktan daha kolaydır.